Firemní akce

Máte soutěživé kolegy nebo klienty? Potřebujete stmelit lidi napříč týmy a klasiky jako výjezdní zasedání, paintbally či divadelní představení jsou už profIáknuté?

Umožněte vašim spolupracovníkům nebo obchodním partnerům ukázat, co v nich je. Tentokrát ale mimo flipcharty, videokonference a prezentace kvartálních čísel. Připravíme pro vás zajímavý, poučný a hlavně zábavný kulinářský večer. To vše s účastí šéfkuchaře Ondřeje Slaniny a jeho kolegů.

 


POSTARÁME SE O DVA HOSTY,
ALE I O STO

Malé akce do dvaceti osob vede vždy jen Ondřej Slanina a na větší akce si bere ještě své kolegy, aby byl výsledek vždy stoprocentní. Malá skupina do dvaceti osob vaří vždy společně. Větší skupiny rozdělíme do týmů po deseti hostech a všechno, co si společně uvaří si také i společně snědí.

Základnou naší školy je zámek Chateau St.Havel a jeho nádherné konferenční prostory, ale není pro nás problém dorazit i k vám a vše potřebné k vaření doručit na místo určení.

Postaráme se o všechno - od surovin na připravované čtyři chody, přes vše potřebné k vaření až po stolní a servisní inventář. Dobré nápoje jsou také samozřejmostí. Každý účastník obdrží certifikát a samozřejmě recepty všech chodů, aby si je mohl zopakovat v klidu domova. Všechny akce vedeme v českém nebo anglickém jazyce.

 

KOLIK TO STOJÍ?

Cena kurzu vaření je pro jednu osobu od 1 950 Kč bez DPH. Jednoduše platí, že čím víc vás bude, tím levnější to máte.

Kurz do dvaceti osob stojí fixní cenu 59 000 Kč bez DPH. Při vyšším počtu účastníků je cena kalkulována individuálně. Například kurz pro sto osob stojí 195 000 Kč bez DPH.

V ceně není započten pronájem prostor Chateau St.Havel od 10 000 Kč do 30 000 Kč bez DPH. Dále v ceně není zahrnuta konzumace nápojů. Nejčastěji nabízíme bohatý nápojový balíček s neomezenou konzumací za cenu 650 Kč bez DPH na osobu.

Pokud se kurz vaření koná mimo naší základnu, tak účtujeme dopravu na místo konání a zpět.

 

Budeme se těšit na společné gastronomické zážitky.

 

Kdo byli naši spokojení klienti?

Česká Spořitelna, Sanofi, Teva, Autocont, Komerční banka, ČSOB, T-mobile, Prakab, Ferrero, ČEZ, Ipssen, Key Promotion, Česká exportní banka, CCL, Česká mincovna, Státní tiskárna cenin, Siemens, ABB, DHL, Hertz a mnoho a mnoho dalších velkých i malých firem.