Partneři školy vaření

Bez partnerů by to nešlo a protože se rád spojuji s kvalitními partnery a silnými značkami, tak mými partnery jsou Tefal, Gorenje, Bohemi sekt a Chateau St.Havel
 


Tefal

Francouzská značka Tefal je přední světový výrobce nejen kuchařského náčiní a vybavení. Francie je Mekou  špičkové gastronomie. Tefal čerpá z bohaté kulinářské historie své domoviny a proto nabízí svým zákazníkům jen to nejlepší. Ať už zvolíte nůž, pánev nebo domácí elektrický spotřebič, tak s Tefalem nikdy nemůžete udělat chybu.

 


Gorenje

UŽ VÍCE NEŽ 70 LET VÁM GORENJE PŘINÁŠÍ JEDNODUŠŠÍ ŽIVOT!
Jednodušší, příjemnější a méně komplikovaný život s každým výrobkem Gorenje. Tato jasná vize umožnila firmě, která vznikla v roce 1950 jako malá dílna v idylické vesnici Gorenje ve Slovinsku, přerůst během sedmi desetiletí v nadnárodní společnost a renomovanou mezinárodní značku. Dnes jsme jedním z největších mezinárodních výrobců domácích spotřebičů a kuchyňského nábytku. Výrobky GORENJE se prodávají ve více než 90 zemích po celém světě.

 


Bohemia Sekt

Společnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů a vín střední a východní Evropy. Ročně prodává kolem 29 milionů lahví sektu, šumivých nápojů a tichých vín. Ocenění udělovaná sektům Bohemia Sekt a vínům na významných mezinárodních a tuzemských vinařských soutěžích potvrzují jejich vysokou kvalitu. Bohemia Sekt je dlouhodobě a se značnou převahou nejoblíbenější značkou sektů v České republice, když dosahuje až 70 procent podílu na trhu šumivých vín. Tichá vína značek Víno Mikulov, Habánské sklepy, Chateau Bzenec a Vinařství Pavlov získávají na věhlasu a díky své kvalitě, tradici a moravskému původu ovládly český trh tichých vín.


Chateau St.Havel

Tento jedinečný novogotický zámek nedaleko centra Prahy je domovskou základnou mé školy vaření. Gurmánský život není jen o tom co vaříme, ale také kde vaříme. Krásné prostředí zámku Chateau St.Havel každého návštěvníka mé školy motivuje k nejlepším výsledkům. Na to, aby se vše podařilo dohlíží dlouhá a pestrá historie zámku. Moji návštěvníci jsou našimi prostory vždy okouzleni a prostředí zámku vždy přispívá ke skvělé atmosféře našich kurzů.